Kerry Washington sjell në jetë fëmijën e dytë. Është djalë!

Kerry Washington ka sjellë në jetë fëmijën e dytë me bashkëshortin e saj Nnamdi Asomugha.

Aktorja 39 vjeçare, e cila ka edhe një vajzë dyvjeçare Isabelle Amarachi me sportistin Nnamdi, ka sjellë në jetë një djalë.

Kerry Washington dhe Nnamdi Asomugha
Kerry Washington dhe Nnamdi Asomugha

Mësohet se emri i të porsalindurit është Caleb Kelechi. Emri që çifti ka zgjedhur ka rrënjë hebreje dhe do të thotë “përkushtim ndaj Perëndisë” ose “guximtar”. Edhe emri i vajzës së tyre është me origjinë hebreje. Isabelle do të thotë “të zotohesh në Perëndi”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *