Rihanna: Pronarja më e mirë në botë! 0 53

« Work, work, work… » këndonte Rihanna. Më 17 tetor, me rastin e Ditës së Vlerësimit të Bosit, thënë ndrysha dita e pronarëve, në SHBA, shumë punonjës amerikanë kanë dëshmuar preferencat mbi pronarët e tyre (normalisht pa pasur rritje rroge). Por ajo që dominonte me më shumë vlerësime nëpër rrjetet sociale, ishte kongëtarja nga Barbadosi, që ka lançuar agjencinë e saj të stilizmit, për flokët dhe makiazhin, Fr8me, si dhe ka krijuar një gamë të veçantë për Puma.

Duke parë fotot e publikuara në Instagramm, Rihanna është një pronare e pëlqyer nga të gjithë. Si prova mjaftojnë valonat gjigante me fjalën “boss” që ishin ërgatitur nga punonjësit e Puma-s. Qershi mbi ëmbëlsirë? Zemëra të mëdha për të rrethuar këtë fjalë.

Ka gjashtë muaj, ishte një nga kërcimtarët e saj që postonte një foto të këngëtares në prani të punonjësve të saj duke festuar së bashku. Ndërsa në prill 2015, Rihanna asistonte gjithashtu në martesën e asistentes së saj, Jennifer Morales, si shoqëruese e nuses. Madje kur dimë se ka edhe një lidhje (shkencore) mes të shkuarit mirë me kolegët dhe shëndetin, mund të themi se Rihanna ka kuptuar gjithçka!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *