Nga infermieret seksi te heroinat: Kostumet “hot” për Hallouin 0 87

Festa e “shtrigave” ose Hallouin po afron dhe shumë njerëz janë duke u përgatitur për të duke blerë kostumet apo duke ideuar diçka të veçantë për këtë vit. Gazeta britanike Daily Star ka sugjeruar disa kostume që janë ekonomike dhe njëkohësisht tepër seksi. Nëse doni të bini në sy, këto modele mund t’iu hyjnë në punë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *