Njihuni me vëllanë e Albana Osmanit 0 141

Albana Osmani është padyshim një nga prezantueset më solare të ekranit shqiptar. Gjithmonë karizmatike dhe tepër simpatike në shfaqjet e saj televizive. Prej vitesh në televizion dhe e kemi parë të drejtojë disa nga emisionet më të njohura si “Top Select”, “Fan’s Club”, “Fiks Fare”, “Top Fest”, “E Diell” etj Nëse fillimisht e bëri publikun për vete nëpërmjet pamjes së saj tani Albana ka fituar edhe simpatinë e tyre për mënyrën e thjeshtë të komunikimit por edhe për profesionalizmin e saj.

Me sa duket është duke bërë një shkëputje të vogël nga puna dhe ka fluturuar pranë familjarëve të saj që jetojnë në Londër. Në Instagram ajo ka postuar një foto me vëllanë e saj që quhet Dardan. Ata ngjasojnë me njëri tjetrin, dhe Albana duket më se e lumtur!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *