Amal, një surprizë për George Clooney 0 74

Avokatja libanese i bën një surprizë aktorit, ndërsa ai është në setin e xhirimeve. Dhe aktori lumturohet. Duket shumë i lumtur teksa përkëdhel qenin e tyre, ndërsa i mban dorën të shoqes: “Është një partnere fantastike”

Një vizitë në set për George Clooney. Ajo që i bën surprizën aktorit e impenjuar me xhirimet e filmit “Suburbicon”ishte bashkëshortja  Amal Alamuddin, e veshur në mënrë përfekte në stilin e viteve 70.

U bën shoqëri, Millie, qeni që çifti ka adoptuar thuajse një vit më parë. George e mori atë menjëherë në krahë. Aktori në fakt, përfitoi për të bërë një pushim. Dhe të tre bënë një xhiro në Los Angeles dhe dita me diell ishte në favorin e tyre.

Me sa duket aktori ka gjetur shpirtin binjak. Dhe kjo nuk është një mister. Janë në vitin e dytë të martesës dhe duken më të bashkuar se kurrë.

Pak kohë më parë, aktori dukej se kishte ende nevojë për kohë… Nëse pyetej rreth mundësisë për të pasur fëmijë, ai përgjigjej se ende nuk e kishin idenë e asaj që e ardhmja do të rezervonte. Për atë është një fat i madh që ka në krah Amal-in. “Nuk mund të isha më i lumtur se kaq. Kam një partnere jete fantastike dhe nuk mendoja se mund të më ndodhte diçka e tillë”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *