Enca Haxhia puth në buzë reperin e famshëm “Kanye West”

View Gallery
4 Photos
Enca Haxhia puth në buzë reperin e famshëm “Kanye West”

Enca Haxhia puth në buzë reperin e famshëm “Kanye West”

Enca Haxhia puth në buzë reperin e famshëm “Kanye West”

Enca Haxhia puth në buzë reperin e famshëm “Kanye West”

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të përfolura në shtypin rozë, dhe me siguri që kjo nuk ndodh krejt rastësish. Ajo nuk është provokuese vetëm në performancat e saj, pasi i pëlqen që të tërheqë vëmendje, dhe me sa duket mënyrat e saj janë “të duhurat” .

Është folur ditën e djeshme në medie dhe rrjetet sociale për një foto të këngëtares të publikuar nga vetë ajo në Snapchat, ku ajo ishte duke puthur në buzë reperin e famshëm, bashkëshortin e Kim Kardashian, Kanye West. Në fakt bëhet fjalë për statujën e ndërtuar prej dylli të këngëtarit që u ekspozua thuajse një vit më parë në muzeun “Madame Tussaud”. Urojmë që ky të jetë një ogur i mirë për këngëtaren edhe një ditë ta takojë vërtetë…

Ruensa Haxhiaj e njohur si Enca është këngëtare që bie në sy edhe për shkak të performancave të saj disi ekstravagante dhe të ekzagjeruara. Është bërë e famshme pas pulikimit të klipit “A po të pëlqen në vitin 2014” duke arritur Brenda 24 orësh 100 000 shikime . Ajo është e pëlqyer sidomos nga moshat e reja, ka pasur edhe bashkëpunime me rreperin e famshëm Noizy. Videoklipet e saj janë ndër më të klikuarit në Youtube.

 

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.