Justin Timberlake, njeriu i kapelave 0 107

Justin Timberlake është nga ata këngëtarë që frymëzon, jo vetëm me artin e tij. Paraqitja e tij e jashtme, dikur e një adoleshenti të shkujdesur e tani të një babai serioz, nuk ka kaluar asnjëherë pa u vënë re dhe pa u komentuar. Në fillimet e karrierës si pjesë e grupit “*NSYNC”, këngëtari 35 vjeçar shfaqej gjithnjë me shallin e lidhur në kokë që mbulonte një pjesë të gërshetave biondë. Sot, edhe në veshjet më serioze do ketë vend për një kapelë

Në çdo dalje skenike apo edhe në përditshmëri, Justin-it nuk i mungon ky detaj. Kapela sportive, xhins, lëkure, me apo pa strehë, stil “republike”, nuk ka rëndësi. Një kapelë për këngëtarin e hitit “Cry me a river” është një domosdoshmëri.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *