Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

View Gallery
36 Photos
Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit
max0

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Stella McCartney Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Au Jour Le Jour Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Fendi Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Giorgio Armani Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Narciso Rodriguez Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Etro Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Calvin Klein Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

chloè Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Jason Wu Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Jason Wu Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Gucci Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Gucci Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Elie Saab Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Dior Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Oscar De La Renta Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Proenza Schouler Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Diane Von Furstenberg Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Roksanda Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Roksanda Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Michael Kors Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Christopher Kane Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Valentino Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Mary Katrantzou Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Ralph Lauren Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Zac Posen Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Alberta Ferretti Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Jenny Packham Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Giambattista Valli Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Delpozo Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Chanel Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Erden Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Rachel Zoe Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Philosophy Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Missoni Pre Fall 2016

Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit

Alexander McQueen Pre Fall 2016

Fustanet e gjatë janë trend-i i momentit. Ishin në modë edhe gjatë kësaj vere por lajmi i mirë është se do të vazhdojnë edhe për këtë sezon, në Pre-Koleksionet Vjeshtë-Dimër 2016-2017.

Kështu, nëse keni vendosur të niseni me pushime para se të mbyllni valixhen tuaj dhe të mendoni se gardëroba juaj është e plotësuar, hidhini një sy galerisë së mësipërme. Fustanet e gjatë janë gjithmonë një zgjedhje e mirë dhe e shpejtë për t’u dukur bukur. Janë të lehtë, sensual, me dantella apo në stilin gipsy: nga fustani rozë i Stella Stella Mçartney tek fustanet e jatë të stilit bohemian të Etro dhe Chloe, duke kaluar pastaj te fustanet e Fendi dhe Michael Kors, zbuloni në galerinë e mësipërme fustanet më të bukur për t’i pasur… tani!No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.