Në modë edhe këtë sezon fustanet e gjatë, 36 më të bukurit 0 89

Fustanet e gjatë janë trend-i i momentit. Ishin në modë edhe gjatë kësaj vere por lajmi i mirë është se do të vazhdojnë edhe për këtë sezon, në Pre-Koleksionet Vjeshtë-Dimër 2016-2017.

Kështu, nëse keni vendosur të niseni me pushime para se të mbyllni valixhen tuaj dhe të mendoni se gardëroba juaj është e plotësuar, hidhini një sy galerisë së mësipërme. Fustanet e gjatë janë gjithmonë një zgjedhje e mirë dhe e shpejtë për t’u dukur bukur. Janë të lehtë, sensual, me dantella apo në stilin gipsy: nga fustani rozë i Stella Stella Mçartney tek fustanet e jatë të stilit bohemian të Etro dhe Chloe, duke kaluar pastaj te fustanet e Fendi dhe Michael Kors, zbuloni në galerinë e mësipërme fustanet më të bukur për t’i pasur… tani!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *