Sharon Stone e pamoshë 0 81

Sharon Stone ka treguar trupin e saj gjatë xhirimit të një skene në plazhin Zuma në Malibu, Kaliforni, për filmin e saj më të ri “A little something for your birthday”. E veshur me pjesën e lartme të bikinit me ngjyra dhe me pantallona të shkurtra të kuqe, trupi i 58 vjeçares në fakt duket e pamoshë.

Sharon Stone
Sharon Stone

Flokët e saj të gjatë biondë të bërë gërshetë të kthyer në anë, me syzet Ray-Ban prerje klasike, i japin aktores një pamje më të freskët.

Sharon Stone
Sharon Stone

Në film, me regji dhe skenar të Susan Walter, Stone luan rolin e një gruaje e cila bie në dashuri me personazhin që interpretohet nga aktori Tony Goldwyn.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *