Si babai i Joe Jonas zbuloi se i biri shihte porno 0 51

Këngëtari Joe Jonas, në një intervistë për “Notion”, është shprehur hapur për jetën e tij. Mes të tjerave Jonas ka treguar për humbjen e virgjërisë me të dashurën e asaj kohe Ashley Greene.

Joe Jonas
Joe Jonas

Këngëtari 27 vjeçar ka rrëfyer gjithashtu edhe sesi babai i tij pastor zbuloi se i biri shihte video porno. “Përdorja adresën time për ty kyçur në faqe të ndryshme në internet, dhe këtë gjë e bëra për shtatë ditë me radhë.” – tregon Jonas. “Një muaj më pas – dhe meqë ra fjala, babai im ishte pastor në atë kohë – për një ose dy javë shfaqej një kartolinë me një vajzë të zhveshur në të cilën shkruhej ‘Eja bashkohu sërish me ne Joe’ ose ‘Vërtet na ke munguar’.”

Joe Jonas
Joe Jonas

Duket se Joe Jonas është treguar shumë i sinqertë duke vendosur një adresë të vërtetë në faqe të tilla.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *