Yjet e Hollivudit që janë martuar me “vajzat” e tyre

View Gallery
6 Photos
Yjet e Hollivudit që janë martuar me “vajzat” e tyre
David Hasselhoff-Hayley-Roberts

Yjet e Hollivudit që janë martuar me “vajzat” e tyre
Dennis Quaid-Santa-Auzina

Yjet e Hollivudit që janë martuar me “vajzat” e tyre
Mel Gibson-Rosalind-Ross

Yjet e Hollivudit që janë martuar me “vajzat” e tyre
Rowan Atkinson-Louise-Ford

Yjet e Hollivudit që janë martuar me “vajzat” e tyre
Sean Penn-Leila-George

Yjet e Hollivudit që janë martuar me “vajzat” e tyre
Richard Gere-Alejandra-Silva

Marrëdhëniet në mes të një të aktori në moshë dhe një vajzë dy herë më të re duket se po shndërrohet një varësi në botën e Hollivudit. Prandaj, këta njerëz të famshëm po shijojnë momentet pranë bukurosheve pavarësisht se me dekada janë më të vjetër. Madje, as nuk po ju a varin edhe kritikëve se ato mund të jenë vajzat e tyre, shkruan Telegrafi. Më poshtë janë gjashtë raste të tilla kur aktori është më i vjetër për dy apo tre herë se e dashura.

1.Rowan Atkinson ka lënë bashkëshorten Sunetra pas 23 vitesh martesë për të filluar një marrëdhënie me bukuroshen 28 vjet më të re, Louise Ford.

2.Mel Gibson ka pëlqyer gjithmonë vajzat më të reja dhe një tashmë e ka në krah. Rosalind Ross ka vetëm 24 vjet. Gibson është më i vjetër se bukuroshja për 35 vjet, ndërsa çifti për herë të parë u shfaq së bashku në qilim të kuq të Kanës.

3.David Hasselhoff, i njohur për rolin e tij si Mitch Buchanan në serinë “Baywatch”, është në lidhje me Hayley Roberts. Teksa aktori ka 63 vjet, bukuroshja ka vetëm 36.

4.Richard Gere filloi një marrëdhënie me bukuroshen 33 vjet më të re, Alejandro Silva, ndërsa ende ishte i martuar zyrtarisht me bashkëshorten, Carrey Lovell. Këta të fundit zyrtarisht u shkurorëzuan kohët e fundit.

5.Sean Penn është në lidhje me aktoren 32-vjet më të re, Leila George. Paparacët kanë fotografuar së fundmi çiftin në pushimet e Hawaiit. Përndryshe, Penn ishte i martuar me Madonnan dhe Robin Wright. Më parë ishte në lidhje edhe me Scarlett Johanssonin dhe Charlize Theronin.

6.Dennis Quaid (62) ka rënë dashuri me modelen 30 vjeçare Santa Auzina. Me këtë të fundit u pa edhe në një ngjarje në Kanë të Francës. Quaid ka tre fëmijë nga tre martesa të dështuara.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.