Humb një njeri të shtrenjtë, dedikimi prekës i Xhensila Myrtezaj 0 47

“Në krahët e një engjëlli, fluturo larg prej këtu. Unë e di se ti tani je në duar të sigurta. Të dua dhe më mungon qysh tani Sofi.

Është ky dedikimi prekës që këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka shkruar në Instagram për një mikesh të shtrenjtë. Vajza e quajtur “Sofi” është ndarë nga jeta në moshë shumë të re. Ndërkohë që ndjekësit në Instagram të këngëtares e ngushëllojnë për humbjen. Miq të përbashkët shprehin dhimbjen për këtë humbje kaq të madhe dhe shpjegojnë se shkas ka qenë me sa duket një sëmundje e pashërueshme. I shprehim ngushëllimet familjarëve dhe njëkohësish edhe Xhensilës…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *