Përkëdhelet Armina Mevlani, ja surpriza që i ka shkuar 0 45

Duket se Armina Mevlani dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha janë më të lumtur se kurrë dhe nuk ngurrojnë t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit me gjithfarë gjestesh. Mbrëmjen e djeshme Armina ka postuar fotot e një tufe me trëndafila në formë zemre, që sigurisht ia ka dërguar Shkëlzeni. “Surpriza ime”, shkruan Armina krah fotos. Çfarë feston vallë çifti?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *