Dhunohet aktori Laert Vasili: Ja pse më sulmuan 0 81

Aktori Laert Vasili është dhunuar nga persona të paidentifikuar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Ai ishte duke zbritur nga makina kur persona të paidentifikuar e kanë sulmuar fizikisht. Ka qenë vetë aktori që ka denoncuar ngjarjen në Komisariatin Nr.1. “Isha duke dalë nga makina kur një person më afrohet dhe më pas më godet. Ndoshta janë nisur të më grabisin duke menduar se jam femër për shkak të flokëve të gjata, por kur kanë parë që jam mashkull më kanë sulmuar fizikisht”, është shprehur aktori. Fatmirësisht ai nuk ka lëndime serioze dhe policia është vënë në kërkim të autorit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *