Rudina-Xhavitit : “Shtëpia është atje ku njeriu ka zemrën” 0 94

Ajo është pa dyshim një nga prezantueset më të dashura për publikun shqiptar, shoqëruesja e përhershme e pasditeve me emisionin që mban emrin e saj në Klan, “Rudina”. Sapo është bërë nënë, nurin dhe lumturinë që shtatzënia i ka dhuruar e ndan çdo pasdite me publikun e saj, që i qëndron besnik por jo rastësisht. Rudina Magjistari me siguri që është shumë e matur dhe e rezervuar kur bëhet për jetën e saj personale, ndaj me siguri që fotografia që ajo ka publikuar pak orë më parë në Instagram ka shuar pak nga kurioziteti i admiruesve të saj. Bëhet fjalë për gjysmën e saj të ëmbël, Xhavit Bajrami, kampionin e kick box-it, me të cilin tanimë kanë edhe një fëmijë. Mia, quhet vogëlushja e tyre që siç thotë edhe prezantuesja “është një engjëll që na e mbushi jetën plot”,  dhe kjo reflektohet shumë mirë edhe tek prindërit e rinj.

“Shtëpia është atje ku njeriu ka zemrën”, shkruan Rudina përbri fotos me Xhavitin duke reflektuar harmoni dhe dashuri.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *