Lady Gaga e çmendur pas… kapelave

View Gallery
10 Photos
Lady Gaga e çmendur pas… kapelave

Lady Gaga e çmendur pas… kapelave

Lady Gaga e çmendur pas… kapelave

Lady Gaga e çmendur pas… kapelave

Lady Gaga e çmendur pas… kapelave

Lady Gaga e çmendur pas… kapelave

Lady Gaga e çmendur pas… kapelave

Lady Gaga e çmendur pas… kapelave

Lady Gaga e çmendur pas… kapelave

Lady Gaga e çmendur pas… kapelave

Dikur i çudiste të gjithë me look-un e saj tejet ekstravagant, jo vetëm në skenë. E veshur me copa mishi, me rroba të gjakosura, me maskë në fytyrë, me fustane të ndërtuar me dhjetra kukulla lecke të bëra bashkë, gjithnjë ka ditur të tërheqë vëmendjen. Tani duket se këngëtarja është qetësuar. Veshjet e saj janë më normale. Kur ndryshimi ndodhi, të gjithë u befasuan dhe menduan se diçka nuk shkonte mirë me 30 vjeçaren. Por më pas u mësuam me ndryshimin e saj. Gaga duket se ka një dashuri për kapelat që nuk mungojnë në asnjë dalje të saj, madje edhe në kopertinën e albumit të saj të fundit “Joanne” ajo shfaqet me një kapelë. Kemi bërë bashkë disa veshje të Lady Gaga-s me këtë aksesor të pandarë. Mos harroni të vizitoni galerinë!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.