Rita Ora i uron ditëlindjen “djalit të pistë”

View Gallery
6 Photos
Rita Ora i uron ditëlindjen “djalit të pistë”

Rita Ora i uron ditëlindjen “djalit të pistë”

Rita Ora i uron ditëlindjen “djalit të pistë”

Rita Ora i uron ditëlindjen “djalit të pistë”

Rita Ora i uron ditëlindjen “djalit të pistë”

Rita Ora i uron ditëlindjen “djalit të pistë”

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora i ka uruar ditëlindjen një prej kolegëve të saj, reperit Drake. Ai festonte ditëlindjen e tij të 30-të dhe nuk mund të mungonte një urim nga Rita. “Gëzuar përvjetorin e 30-të djali i pistë” i shkruan bukuroshja shqiptare. Bie në sy fakti se ish e dashura e Drake, Rihanna, nuk i ka bërë asnjë lloj urimi.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.