Rita Ora i uron ditëlindjen “djalit të pistë” 0 46

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora i ka uruar ditëlindjen një prej kolegëve të saj, reperit Drake. Ai festonte ditëlindjen e tij të 30-të dhe nuk mund të mungonte një urim nga Rita. “Gëzuar përvjetorin e 30-të djali i pistë” i shkruan bukuroshja shqiptare. Bie në sy fakti se ish e dashura e Drake, Rihanna, nuk i ka bërë asnjë lloj urimi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *