Mami “hot”: Ingrit Gjoni tërbon fansat me këtë foto 0 307

Ingrit Gjoni duket se është në një formë të shkëlqyer, pavarësisht se vitet ikin për të dhe prej disa kohësh është bërë nënë. Këngëtarja ka postuar një foto në Instagram ku shihet me bikini. Format e saj janë vërtet për t’u lavdëruar!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *