Në të zeza por tmerrësisht seksi: Shkëlqen këngëtarja shqiptare! 0 104

Ajo e ka profesion fotografinë, por njëkohësisht është një modele e shkëlqyer kur del përpara aparatit fotografik. Këngëtarja dhe fotografja Rezarta Shkurta ka realizuar një set fotosh ku duket misterioze dhe sensuale njëkohësisht. Ajo shihet me veshje të errëta duke ekspozuar paksa format e saj dhe duke i dhënë udhë imagjinatës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *