Rudina Magjistari si “këngëtare”, 13 vjet më parë 0 318

Duket se koha ka ndalur në vend për një nga prezantueset më të dashura për publikun shqiptar, Rudina Magjistari. Ajo ka publikuar në instagram një pjesë të shkëputur nga “Maratona e Këngës 2003”, ku prezantuesja është duke improvizuar këngën “Lulet e Majit” e veshur me një fustan të kuq dhe elegante si gjithmonë.

Ndërkohë që përbri videos ajo shkruan me humor dhe nostalgji: “Një nga eksperiencat e mia të rralla në këngë”.

Video-ja e publikuar në Insagram:

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *