Fotot: Kur familja mbretërore shkon për birra 0 24

Ata janë shumë popullorë dhe një ndër faktet padyshim është ky, aftësia për t’u sjellë thjeshtë dhe për të mbajtur kontakt me popullin. Familja mbretërore britanike ka vizituar disa biznese në një qytezë të vogël britanike. Ata shihen teksa hyjnë në birrari, dhe e kthejnë nga një gotë. Më tej shkojnë edhe në disa biznese të tjera ushqimore apo supermarkete. Të gjithë anëtarët e familjes mbretërore duket sikur kanë një aftësi të jashtëzakonshme për të qenë afër me publikun pa ndjesinë se po dhurojnë shfaqja, kjo karakterizuar nga thjeshtësia e tyre dhe aftësia për të qenë sa më spontanë në atë që bëjnë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *