Fotot që shuajnë çdo dyshim rreth shtatzënisë së Tunës 0 31

Edhe pse vetëm para pak minutash këngëtarja Tuna postoi foto të sajën gjatë një koncerti dhe ku barku i duket i sheshtë, kjo foto e postuar pak kohë më parë zbulon të vërtetën. Flitej se Tuna ishte shtatzënë, por këto mbetën thjesht fjalë deri në momentin kur u zbulua një detaj tek  kjo foto. E kishit vënë re barkun e fryrë të Tunës? Ajo  ndodhet në shoqërinë e partnerit të saj, Patris Berisha, vëllait të Robert Berishës, shkruan Intv. Tashmë është fakt,  Tuna dhe Nora janë vërtet kunata. Thuhet se çifti i ri ka filluar të shoqërohet gjatë muajit gusht dhe  lidhja e tyre romantike ka nisur kur Patrisi e ka shoqëruar Robertin ne Turqi në xhirimet e klipit të këtij të fundit. Aty ai ka takuar Tunën dhe që nga ajo ditë bashkë, ata sot presin të bëhen prindër të një fëmije.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *