Mariah Carey braktiset nga i dashuri miliarder, por merr një “peshqesh” 10 mln dollarë! 0 98

Duket se miliarderi australian James Packer është ngopur shumë shpejt nga tekat e të dashurës së tij, këngëtares së famshme Mariah Carey. Mediat australiane shkruajnë se ai e ka lënë pas disa muajsh lidhje. 48-vjeçari është mërzitur nga shpenzimet e tepërta të saj. Packer është pronar i disa kazinove dhe një ndër njerëzit më të pasur në Australi. Por Carey pavarësisht ndarjes, nuk i ka kthyer unazën e fejesës e cila vlen 10 mln dollarë. Pa gjë nuk doli!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *