Era Istrefi vendos një rekord me “Bon Bon”, por… 0 69

Era Istrefi dhe super hiti i saj “Bon Bon” duket se nuk dinë të ndalen. Ditën e sotme kënga e Erës ka arritur një rekord që nuk është shkelur kurrë më parë nga një këngë shqiptare. Ajo ka arritur kuotën e 200 milionë klikimeve në Youtube. Kujtojmë që kënga e saj është hedhur në Youtube në 7 mars të 2016 dhe ka arritur shifrën e jashtëzakonshme për më pak se një vit. Megjithatë ajo nuk është ende kënga më e klikuar e të gjitha kohërave. Vendin e parë prej shumë kohësh e mban “Të ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit me 226 milionë klikime. Ajo është publikuar në janar të 2013. Por me ritmet që po ecën kënga e Era Istrefit, besojmë se shumë shpejt do të arrijë të jetë kënga më e klikuar shqiptare e gjithë kohërave.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *