Drake prezanton te nëna e tij, të dashurën Taylor Swift

Drake nuk dëshiron të humbasë kohë me lidhjen e tij më të re. Vetëm pak ditë pasi u raportua se ai po flirton me Taylor Swift, disa burime zbulojnë se ai tashmë ka bërë një tjetër hap. Drake ja ka prezantuar vajzën e zemrës nënës së tij, Sandi Graham.

Taylor Swift dhe Drake
Taylor Swift dhe Drake

TMZ raporton se prezantimi u bë gjatë festës së ditëlindjes së 30-të të reperit.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.