E kujtoni Samara Morgan nga “The Ring”? Si duket aktorja sot

Kanë kaluar më shumë se 10 vjet që kur “The Ring” gati sa nuk bëri që fansat të hedhin telefonat tej prej telefonatës famëkeqe të Samara Morgan.

Daveigh Chase
Daveigh Chase

Personazhi tmerrues është luajtur nga aktorja Daveigh Chase, dhe pas një dekade, ajo nuk është assesi e frikshme. Përkundrazi, ajo është mjaft bukuroshe.

Që kur ka luajtur në filmin horror dhe në vazhdimin “The Ring Two”, 26 vjeçarja ka marrë pjesë në shumë filma, përfshirë “Leroy & Stitch” and “S. Darko”. Por kjo nuk është hera e fundit që shohim Samara-n, pasi aktorja do të përsërisë rolin në “The Ring”, në serinë e tretë të filmit horror.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.