Foto e Marinës që ka tërbuar fansat: Çfarë po ndodh me të? 0 65

Marina përveç emisionit “Procesi Sportiv”, nuk po angazhohet në evenimente të tjera, ndërsa i është përkushtuar të dashurit të saj Getoar Selimit. Ata janë një nga çiftet më të përfolura në media që pas pranimit të lidhjes së tyre në heshtje. Deri më sot nuk kanë folur kurrë në media për marrëdhënien e tyre, por kanë publikuar fotografi bashkë duke i shprehur edhe dashurinë njëri-tjetrit. Së fundmi në një foto të publikuar nga Marina, ajo shfaqet me një puro të cilën ia ndez vetë i dashuri i saj, shkruan JOQ. Biondja seksi e ekranit, që gjithnjë është karakterizuar si vajza e bukur dhe e ëmbël, na tregon edhe një anë “gangsterllëku” që i shkon po kaq shumë. Por, mesa duket disa nga fansat nuk e kanë pritur edhe aq mirë, madje dikush i thotë që të mos i futet rrugës së drogës si i dashuri i saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *