Kur yjet maskohen për Halloween! 0 92

Të befasishme, të habitshme, të frikshme. Në Halloween, yjet përdorin krijimtarinë e tyre për të na hapur sytë. Çdo vit, ata veshin kostumet e tyre dhe parakalojnë nëpër rrugë, veshur si monstra, zombi dhe çdolloj krijese imagjinare dhe të çmendur.

Kështu gjejmë Heidi Klum të veshur si Jessica Rabbit, Katy Perry si një Cheetos gjigant dhe jo e buzëqeshur (po, sepse Halloween është edhe kështu), Emily Ratajkowski si një Marge Simpson seksi (është e mundur), Jennifer Lopez dhe Casper Smart vijnë nga bota e të vdekurve, Beyoncé ka goditur në shenjë (e maskuar si mbretëresha e bletëve), Bella Hadid është bërë si Sandy Olsson në filmin Grease, Gwen Stefani bëhet si Hirushja dhe ka lejen të rri e veshur kështu edhe pas mesnatës.

Por ka edhe më, Paris Hilton kapet nga policët, Reese Witherspoon feston si “Spiderwoman”, Rihanna është bërë shoqe me “Ninja Turtles”, Kelly Osbourne dhe ish i fejuari i saj Luke Worrall janë pjekur në tigan, Harrison Ford është veshur si një “gjeni”, David Arquette u përpoq të na bëjë të besojmë se ishte maskuar, ndërsa Marylin Manson nuk kishte nevojë për maskë.

Për ide origjinale gjeni këto dhe shumë të tjera në galerinë tonë të fotove.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *