Irina Shayk në Madame Figaro si Bordo, mesazh për femrat! 0 55

Modelja me famë botërore Irina Shayk ka qenë pjesë e kopertinës së revistës prestigjioze franceze “Madame Figaro”, që doli dy ditë më parë. Modelja ruse ka pozuar topless dhe me njërën dorë të vendosur në gjirin e saj të djathtë, duke u sensibilizuar me gjithë femrat që vuajnë nga kanceri i gjirit, si dhe për t’u kujtuar atyre të kujdesen për trupin e tyre. Kopertinë e “Madame Figaro”, ashtu si edhe ajo e krijuar nga Bordo në numrin e dalë në fillim të muajit tetor, kanë një mesazh të fuqishëm për gjithë femrat: Kujdesuni për veten! Të njëjtin mesazh në 1 tetor e dha dhe kopertina e “Bordo” ku modelja Andonia Dobi kishte vendosur dorën në krahun e majtë të gjoksit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *