Leonardo DiCaprio befason me transformimin e tij për Halloween 0 58

Ai ka një nga portretet më të pangatërrueshëm në botë. Por Leonardo DiCaprio u transformua në një njeri-ujk për festën e përvitshme të Halloween-it që Kate Hudson organizon në Kaliforni. Veshur me një maskë që të kallte datën, 41 vjeçari fitues i një Oscar-i ishte praktikisht i padallueshëm. Aktorin e tradhëtoi varsja e floririt që mban gjithnjë në qafë.

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio

Transformimi i DiCaprio-s konsistonte vetëm te maska sepse pjesa tjetër ishte një veshje e thjeshtë: xhinse dhe një këmishë të gjelbërt me kuadrata. Leo erdhi në festë me duart në xhepa, i bindur për performancën e tij befasuese si njeri-ujk.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *