Foto e turpshme e Rita Orës me të dashurin e saj!

View Gallery
6 Photos
Foto e turpshme e Rita Orës me të dashurin e saj!

Foto e turpshme e Rita Orës me të dashurin e saj!

Foto e turpshme e Rita Orës me të dashurin e saj!

Foto e turpshme e Rita Orës me të dashurin e saj!

Foto e turpshme e Rita Orës me të dashurin e saj!

Foto e turpshme e Rita Orës me të dashurin e saj!

Rita Ora duket se ka gjetur të dashur të ri dhe fotot e mëposhtme konfirmojnë lidhjet e tyre. Ajo është fotografuar disa herë me rocker-in Andrew Watt. Rita dhe Andrew janë fotografuar në Romë teksa shihen të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Por paparaci i ka kapur ata në një moment të sikletshëm. Andrew shihet teksa i fut dorën në të pasme Ritës. Kujtojmë që Rita për herë të fundit ka qenë në Romë për Shenjtërimin e Nënë Terezës, dhe këto foto sigurisht që nuk i bëjnë shumë nder.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.