Në një moshë, por sa të ndryshëm! 0 40

Shumë yje të Hollivudit apo muzikës kanë sfiduar moshën duke treguar shumë më pak vite se sa mbajnë realisht në shpinë. Prej tyre mund të përmendim Madonnën, Jennifer Lopez, Tom Cruise dhe shumë të tjerë. Por në këtë artikull Bordo iu sjell disa preh yjeve të Hollivudit që kanë të njëjtën moshë por janë tmerrësisht shumë të ndryshëm nga njëri-tjetri. Kuptohet që ndryshimi që po krahasojmë ka të bëjë vetëm me pamjen. Disa prej tyre duken më të rinj se sa bashkëmoshatarët, e ka edhe të tjera që duket sikur jetë i ka plakur më shpejt se ç’duhet. Shfletoni fotogalerinë për të parë personazhet që kemi përzgjedhur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *