Nëna më seksi shqiptare? Pas kësaj fotoje… 0

Ajo është një prej femrave më të bukura shqiptare dhe për këtë nuk ka pikën e dyshimit. Por në të njëjtën kohë Adrola Dushi është edhe një nënë e përkushtuar. Shumë e cilësojnë si nënë më seksi shqiptare dhe nuk mund t’i kundërshtosh. Adrola ka publikuar në Fb një foto bardhezi ku shkëlqen e gjitha. Pas kësaj fotoje, e vështirë që të thuash që nuk e meriton këtë titull.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *