Rihanna, fansat e saj dhe Tuna me të njëjtin pelush 0 82

Halloween-i mund të jetë momenti i duhur për t’u dukur të frikshëm, por disa duan që të duken seksi. Kështu ka bërë një grup vajzash, fanse të Rihanna-s, të cilat zgjodhën për Halloween-in një nga pamjet më ikonike të kohëve të fundit të këngëtares.

Rihanna
Rihanna

E kemi fjalën për pelushin në formë zemre ngjyrë të kuqe që Rihanna veshi në muajin shtator e që më pas u bë frymëzim edhe për një këngëtare shqiptare. Tuna, në klipin e këngës “Zemra jem” në bashkëpunim me reperin Vig Poppa, zgjodhi të vishte të njëjtin pelush.

Tuna
Tuna
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *