27 fustanet më të bukur nga java e modës në New York 0

Java e modës në New York, e quajtur edhe e modës Mercedes-Benz për shkak të sponsorizimit të saj, është një javë mode që mbahet në New York dy herë në vit, në shkurt dhe në shtator. Është konsideruar një nga “Big Four”, katër javët më të mëdha të modës në botë, bashkë me ato në Paris, Londër dhe Milano.

Në galerinë e mësipërme janë përzgjedhur disa nga fustanet më të bukur nga sfilatat Pranverë 2017. Përgatituni më herët për fustanet që do të shikoni në tapetin e kuq të veshur nga divat tuaja të preferuara…

/Bordo/A.D

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *