Elvana Gjata: Industria sytë te “Lejla”, por ne vlejmë edhe pa të

Sapo ka publikuar këngën më të re “Lejla” Elvana Gjata. Në një kohë kaq të shkurtër po arrin rreth 4 milionë klikime. Suksesin po e ndien dhe vetë këngëtarja dhe e ka shprehur publikisht në Instagram, edhe pse në një dialekt kosovar. “Krejt industria sytë në Lejla, ama na dhe pa to vlejna”, ka shkruar ajo pak orë më parë. Jo të gjithë fansat janë të lumtur për këtë, madje disa shprehen se nuk u pëlqen as kënga dhe as look-u i këngëtares në videoklip…

Por natyrisht që të shumta kanë qenë në rrjetet sociale edhe komentet pozitive për këtë bashkëpunim me Capital T dhe 2Po2.

                                                                                                                 /Bordo/ A.D

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.