Fotot e nxehta të këngëtares shqiptare në median prestigjioze spanjolle 0 26

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare më të njohura dhe fama e saj ka kapërcyer edhe Oqeanin Atlantik. Por tanimë Bleona Qeretit i ka kushtuar një artikull të tërë edhe media spanjolle “AS”. Në rubrikën “Vajzat e AS”, media shkruan edhe për Bleonën duke postuar edhe disa foto të nxehta të saj. “Bleona Qereti është një këngëtare e suksesshme shqiptare që jeton në SHBA. Ajo është krenare për vendin e saj dhe ndjek aktivisht aktualitetin shqiptar”, shkruan AS.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *