Ja pse dukesha Kate Middleton refuzon të jetë shoqëruesja e Pippa-s 0 34

/Bordo/ Anila Dedaj

Dukesha e Cambridge nuk do të jetë shoqëruesja e motrës në atltar në ditën e saj më të bukur, atë të ceremonisë martesore me James Matthews. “Për të mos i vjedhur skenën”, shkruajnë portalet britanike. Do të ndodh me të vërtetë kështu?

Në martesën e së motrës Kate me William-in e Anglisë, në 29 prill të vitit 2011, Pippa Middleton nuk kaloi pa u vënë re. Një shoqëruese nderi (dhe në formë marramendëse) me një fustan që vinte në dukje fundshpinën e saj të famshme.

Për ceremoninë martesore me James Matthews që do të mbahet në muajin maj në Berkshire përpara 150 të ftuarve të zgjedhur me kujdes, Pipa nuk ka pse të shqetësohet (të paktën sipas asaj që thonë portalet britanike).

Me sa duket Kate nuk ka asnjë qëllim që t’i vjedhë skenën motrës më të vogël në ditën më të rëndësishme të jetës së saj, duke pranuar të bëhet shoqëruesja e saj e nderit. Një rol që, në realitet, sipas galateos duhet t’u rezervohet vajzave që nuk janë të martuara, por burime për “VanityFair” thonë se Pippa po këmbëngul shumë që të jetë Kate shoqëruesja e saj. Ndërsa Kate as që nuk do që të diskutojë për diçka të tillë, i ka thënë jo edhe hipotezës për të qenë shoqëruesja e kësaj ceremonie.

Ka shumë gjasa që të jenë nipërit George dhe Charlotte ata që do të shoqërojnë teze Pippa-n në altar. Pippa mund të flejë e qetë. Për një ditë mbretëresha e festës do të jetë ajo.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *