Lady Gaga dhe Bruno Mars në Victoria’s Secret Fashion Show

Lady Gaga dhe Bruno Mars do të performojnë në “Victoria’s Secret Fashion Show 2016”, bashkë me The Weeknd, albumi i të cilit do të publikohet më 25 nëntor. The Weeknd do të performojë ndërsa e dashura e tij, modelja Bella Hadid do të sfilojë në pasarelë për të dytin vit me radhë.

Lady Gaga sapo ka prezantuar albumin “Joanne” ndërsa Bruno Mars së fundi ka nxjerrë këngën “24K Magic”, pjesë e albumit të ardhshëm që do të mbajë të njëjtin titull.

Sfilata-spektakël i “Victoria’s Secret” do të mbahet më 5 dhjetor.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.