15 çifte të famshme që dëshmojnë se dashuria e vërtetë zgjat përgjithmonë 0 51

Në një kohë që po krijohet përshtypja se çiftet e famshëm janë të destinuar të ndahen, ne ju sjellim 15 çifte të mrekullueshëm në Hollywood që dëshmojnë të kundërtën. Nga ata çifte që edhe pse jeta e tyre nuk është tërësisht private kanë ditur ta “mbrojnë” dashurinë e tyre më së miri, duke i qëndruar pranë njëri-tjetrit në kohë të mira dhe të vështira. Secili prej tyre ka më shumë se një dekadë së bashku dhe duken të dashuruar si ditën e parë…

                                                                                                                             /Bordo/ A.D

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *