Bëmë baba të të ngjaj! Kur djemtë e VIP-ave janë identik me baballarët 0 50

Koha kalon shumë shpejt, dhe vjen një pikë që ne harrojmë se si kanë qenë heronjtë tanë të preferuar kur ata ishin të rinj, të talentuar dhe plot me potenciale në skenë. Ndonjëherë reflektimi i tyre duket pikërisht në fytyrat e freskëta të fëmijëve, të cilët kanë qenë shumë me fat që kanë trashëguar këto gjene të mrekullueshme. Në galerinë e mësipërme mund të shikoni disa raste kur djali ngjason me babain VIP, shoqëruar me moshën kur baba dhe bir janë dukur thuajse si binjakë, mund të bindeni lehtësisht për fuqinë edhe magjinë e gjenetikës…

                                                                                                         /Bordo/ A.D

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *