Çfarë ëndërron Lori Hoxha kur është në zyrë… 0 60

E kemi lënë verën pas, por për kë ka kaluar pushime të paharrueshme, në këto ditë me shi mund të bëhet nostalgjike. Ndodh kështu edhe me Lori Hoxhën, vajzën e themeluesit të Top Medias, të të ndjerit Dritan Hoxha, teksa gjendet në zyrat e saj në Kashar në këto ditë, kur dimiri sapo ka trokitur ajo kujton pushimet e saj verore. Duket fantastik vendi, një ambient i këndshëm me natyrë përrallore dhe Lori është në harmoni të plotë me të, në forma perfekte dhe një veshje verore në bardhë e zi që e bëjnë të duket e mrekullueshme.

Në foton që ajo ka publikuar në Instagram ka shkruar në anglisht “momentalisht në Kashar duke ëndërruar këtë…”

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *