Ndryshimi i madh i Nicole Scherzinger, ja vendimi drastik që ka marrë 0 54

Nicole Scherzinger duket se nuk po gjen karar me meshkujt që pas ndarjes së bujshme me pilotin Lewis Hamilton dhe ndoshta kjo ka qenë arsyeja që ka marrë një vendim drastik për të ndryshuar pamjen e saj. Ajo ka bërë një ndërhyrje kirurgjikale duke ndryshuar madhësinë e gjoksit. Siç mund të shihni edhe në galerinë e fotove, Nicole ka një gjoks të bëshëm tashmë. Shpresojmë t’i sjellë fat…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *