Premtimi që Rita Ora u bëri fansave për albumin e ardhshëm 0 52

Rita Ora po përgatitet të lëshojë në treg një album të ri dhe para daljes së tij u ka bërë një premtim fansave të shumtë. Ajo ka deklaruar se në albumin e ri fansat “mund të ndjejnë influencën e Londrës”, shkruajnë mediat britanike. Gjithashtu Rita ka thënë se albumi i saj “ka të bëjë me gjithcka duke qenë refugjate, arritja nga Kosova dhe jetesa në Londër, qytetin mahnitës me drita dhe plotë jetë”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *