Si ishte veshur familja Kardashian-Jenner në ditëlindjen e Kendall-it 0 44

Kendall Jenner ka festuar 21 vjetorin e lindjes ndërsa ka organizuar një festë ku kanë qenë të pranishëm familjarë, miq por edhe personazhe të famshëm. Ndonëse nuk ka patur një kod veshjeje për t’u respektuar, duket se zonjat dhe zonjushat e familjes së madhe Kardashian-Jenner kanë preferuar një pamje total black. Shikoni në galeri se si ishin veshur motrat dhe nëna e tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *