Çiljeta pranon (më në fund) lidhjen: Si u dashurova me Albanin! 0 353

Kishte muaj të tërë që shkruhej për ata të dy por Çiljeta e mohonte me fanatizëm. Por më në fund Çiljeta ka vendosur të pranojë atë që tashmë dihej. Ajo është në një lidhje me portierin e Partizanit Alban Hoxha. Çiljeta e ka pranuar një gjë të tillë mbrëmjen e djeshme teksa ishte e ftuar në emisionin “Oktapod” në Vizion Plus. Çiljeta përveçse ka pranuar lidhjen, ka dhënë edhe disa detaje rreth njohjes së tyre. Ajo thotë se ishte dashuri me shikim të parë dhe janë shumë të lumtur bashkë. E pyetur se cila është gjëja që pëlqen më shumë te partneri, Çiljeta ka deklaruar se janë pikërisht sytë e Albanit gjëja që i pëlqen më shumë. Çiljeta ka qenë në një lidhje pak kohë më parë nga e cila ka edhe djalin, ndërkohë që Albani ishte i ve pas ndarjes së papritur nga jeta të gruas së tij, e cila ndërroi jetë pas disa komplikacioneve pas lindjes.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *