Robbie Williams del nudo në revistën e homoseksualëve dhe tregon… 0 58

Robbie Williams është një personazh mjaft i dashur për publikun dhe një ndër arsyet është se di të befasojë, ashtu siç ka bërë së fundmi. Këngëtari i njohur britanik ka zgjedhur të pozojë për një revistë homoseksualësh, por kjo nuk është e gjitha. Ai ka pozuar komplet i zhveshur për revistën “Attitude” e cila është një revistë që i dedikohet tërsisht komunitetit homoseksual. Robbie shfaq fizikun e tij mjaft tërheqës duke mbuluar “gjërat” me duar. Përvec trupit këngëtari 42-vjeçar ka teguar edhe tatuazhet e tij të shumtë në trup që sa vijnë e shtohen, ashtu si fansat e tij që mendohet të jenë shtuar shumë pas kësaj daljes. Kopertina me Williams pritet të dalë në fillim të muajit dhjetor, dhe besojmë që ka për të pasur shumë shitje!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *