Unaza për fejesë, modelet më të bukura 0 300

/Bordo/ Anila Dedaj

Tradita e do që një propozim i mirë martese të bashkojë edhe më shumë një çift dhe si simboli kësaj lidhjeje të jetë një unazë pse jo brilante. Ndoshta jo të gjithë e dëshirojnë një angazhim të tillë, por diçka nuk mund të mohohet: se të paktën për tu parë këto unaza fejese janë me të vërtetë vepra arti.

Për t’ju bërë të ëndërroni, ose për t’ju ndihmuar që t’i jepni atij një input të vogël (por pa e vënë në dukje këtë frazë!), kemi zgjedhur për ju modelet më të bukura të markave më të famshme në panoramën e bizhuterive që merren me përpunimin e diamanteve. Hidhini një sy galerisë së mësipërme, duke marrë parasysh riskun se mund t’ju bëjnë të ndryshoni mendje!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *