Ledina Çelo seksi në bregdetin e Dubait

Ajo është padiskutim një nga këngëtaret më seksi shqiptare. Ndonëse nënë e dy fëmijëve, Ledina Çelo gëzon forma trupore të admirueshme. E kështu, fansat e saj presin me padurim verën për të parë pak më shumë nga hiret e këngëtares. Por duket se nuk kanë pritur gjatë pasi Ledina ka zgjedhur bregdetin për të bërë disa ditë pushime si sfidë shirave të nëntorit.

Ledina Çelo
Ledina Çelo

Me bashkëshortin dhe fëmijët e saj, këngëtarja Çelo ndodhet në Dubai. Ledina ka shpërndarë disa foto nga pushimet e saj në Instagram duke vënë edhe një herë theksin tek ajo që përmendëm më lart, fiziku i saj perfekt. A nuk ngjan e mrekullueshme 39 vjeçarja me monokinin e saj të kuq?

Ledina Çelo
Ledina Çelo
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *