12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

View Gallery
12 Photos
Cindy Crawford
12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

Cindy Crawford

Kate Moss
12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

Kate Moss

Naomi Campbell
12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

Naomi Campbell

Irina Shayk
12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

Irina Shayk

Natalia Vodianova
12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

Natalia Vodianova

Miranda Kerr
12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

Miranda Kerr

Claudia Schiffer
12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

Claudia Schiffer

Tyra Banks
12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

Tyra Banks

Cara Delevingne
12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

Cara Delevingne

Gigi Hadid
12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

Gigi Hadid

Doutzen Kroes
12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

Doutzen Kroes

Gisele Bündchen
12 modele të famshme, si kanë qenë kur ishin fëmijë

Gisele Bündchen

/Bordo/ Anila Dedaj

Një njeri gjatë fazave të rritjes pëson ndryshime të cilat mund edhe të vinë nga faktorë të jashtëm, por le ta themi shkaktarët kryesorë janë gjenetikë. Tani që është pikërisht periudha kur modelet bëhen të famshme nëpërmjet rrjeteve sociale, të shumtë janë admiruesit e tyre që ndoshta e kanë pyetur veten se si kanë qenë këto ikona bukurie gjatë fëmijërisë së tyre dhe sa kanë ndryshuar ato. Interesante do të ishin natyrisht dhe për mediet këto foto për të hulumtuar rreth ndonjë ndërhyrjeje kirurgjikale të mundshme.  Ju ftojmë t’i hidhni një sy galerisë së mësipërme me foto që ju sjellin pak nostalgji nga e kaluara. Bëhet fjalë pikërisht për 12 nga ikonat më të bukura të modës. Disa nga këto foto është e sigurt se do t’ju habisin.

Ska komente

Keni një mendim

Adresa juaj e email nuk do të publikohet.